FUNDUSZE UNIJNE

NZOZ „Przychodnia Lekarska San-Med.” sp. z o. o. jest grantobiorcą projektu pn. Dostępność Plus dla Zdrowia, który finansowany jest Funduszy Europejskich. Nasza palcówka otrzymała grant w wysokości 258 125,88 PLN na poprawę dostępności świadczeń dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Dzięki temu dofinansowaniu ta grupa naszych pacjentów będzie mogła skorzystać na miejscu z aparatu USG, stołu rehabilitacyjnego z regulowaną wysokością, spirometru, klimatyzacji w poczekalni i gabinetach POZ, pomocy osoby asystującej przy wykonywaniu czynności wskazanych w Standardach Dostępności POZ

Więcej informacji o Funduszach Europejskich dla ochrony zdrowia dostępnych jest na stronie internetowej www.zdrowie.gov.pl

FUNDUSZE UNIJNE

PRZYCHODNIA LEKARSKA SAN-MED Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Tytuł projektu: „Zastosowanie odnawialnych źródeł energii celem pozytywnego wpływu na ochronę środowiska oraz obniżenia kosztów działalności przychodni lekarskiej w Tychach”

Celem projektu jest zakup i instalacja systemu paneli fotowoltaicznych. Inwestycja pozwoli na wykorzystanie w działalności Spółki odnawialnych źródeł energii, co pozytywnie wpłynie na ochronę środowiska oraz pozwoli na ograniczenie kosztów działalności.

Wartość projektu: 121 400,00 zł
Wkład funduszy europejskich: 103 177,86 zł

Ogłoszenia

Przychodnia Lekarska
San-Med zaprasza

Rejestracja telefoniczna

POZ: (32) 327-60-61, 782-679-555
SPECJALISTYKA: (32) 327-60-62, 603-163-378

więcej informacji >>

Jak do nas trafić
© San-Med Sp. z o.o.